Keptų obuolių kukuliai

Spausdinti

Įvertinimas išsaugotas
Įvertinimas

Aprašymas

Šie lengvai pagaminami keptų obuolių kukuliai yra tiesiog puikūs prie kavos ar arbatos, bei tiks vakarėliui ar pasisedėjimui su draugais.

Ingridientai

2 puodeliai miltų
125 g sviesto
1/4 puodelio citrinos sulčių
maždaug 2 šaukštai vandens
3 dideli nulupti ir  per pusę perpjauti obuoliai (sėklos išvalytos)
1 kiaušinio baltymas
1,5 šaukšto cukraus
* Paspauskite ant ingrediento kad jį pasirinkti
ADSENCE HERE

Gaminimo eiga

1
Maišykite miltus ir sviestą su kombainu, kol mišinys bus panašus į džiuvesėlius.
2
Kol vis dar viską maišote, įpilkite citrinų sultis ir pakankamai vandens, jog susiformuotų tešla. (Arba pabarstykite miltų į dubenį, įtrinkite sviestą su ranka ir maišykite sulčių ir vandens tešlą). Suvyniokite tešlą į plėvelę ir padėkite į šaldytuvą minučių.
3
Padalinkite tešlą į šešias dalis. Išdėkite kepimo popierių. Tešlą padalinkite kvadratais maždaug x cm dydžio. Dėkite į vidurį per pusę perpjautą obuolį, o kraštus lengvai aptepkite su kiaušinio baltymu.
4
Tešlos kampus suspauskite virš obuoliu ir suspauskite, jog laikytųsi. Viršų vėl patepkite kiaušinio baltymu ir užbarstykite cukraus.
5
Įkaitinkite orkaitę iki laipsnių. Tuomet kepkite maždaug minučių arba kol kukuliai lengvai apskrus. Užbarstykite cukraus pudros ir patiekite su grietinėle arba ledais, jei to pageidauja svečiai. Jei norite, jog būtų saldžiau galite ant viršaus užpilti sirupo. Patarimas: Šiuos kukulius galite išsikepti iš anksto, tuomet juos uždengti ir pasirodžius svečiams juos dar kartelį pašildyti orkaitėje maždaug laipsnių temperatūroje.