Folijoje keptos bulvės su šonine ir česnakais

Spausdinti

Įvertinimas išsaugotas
Įvertinimas

Aprašymas

Aprašymo nėra.

Ingredientai

bulvių: 12
česnako skiltelių: 12
šoninės juostelių: 12
aliejaus: 100 mililitrų
druskos: pagal skonį
juodųjų maltų pipirų: pagal skonį
* Paspauskite ant ingrediento kad jį pasirinkti

Gaminimo eiga

1
Pirmiausia česnako galvutes išdaliname skiltelėmis, nulupame tik viršutinį odelės sluoksnį. Iki galo nulupame tik tris česnako skilteles.
2
Tuomet nuluptas česnako skilteles sutarkuojame su smulkia tarka – tarkuojame tiesiai į dubenėlį su augaliniu aliejumi, aliejų dar paskaniname druska, labai gerai išmaišome.
3
Tada bulves labai gerai nuplauname, geriausia su šiurkščiu šepetėliu – jų lupti nereikės. Bulves supjaustome maždaug centimetro storio riekelėmis.
4
Supjaustytas bulves sudedame į dubenį bei užpilame česnakiniu aliejumi – gerai išmaišome, kad bulvės apsiveltų aliejumi.
5
Po to atsiplėšiame šešis dvigubus maždaug centimetrų ilgio bei centimetro pločio kepimo folijos gabalėlius.
6
Tuomet į kiekvieno kepimo folijos gabalėlio centrą įdedame bulvių, kelias skilteles česnako. Pagardiname druska bei pipirais. Šoninės juosteles pasmulkiname – kiekvienai bulvių porcijai turėtų tekti po dvi šoninės juosteles (kiekvieną padalinti į tris dalis).
7
Galiausiai gražiai folija apgobiame bulves, truputį pakepame orkaitėje ar ant grotelių. Tuomet į kiekvieną folijos krepšelį įpilame po pusę stiklinės vandens bei užlankstome folijos kraštus. Orkaitėje ant grotelių kepame maždaug minučių. Skanaus!