6 vasario, 2024

Receptai pagal žymą

Post by admin

Žemiau pateikti receptai kuriuose akcentuojama 'Alkoholiniai kokteiliai'  Americano kokteilis

  Žiūrėti Receptą 0

  Kokteilis AMERIKIETIS, tai paprastas kokteilis su itališkais gėrimais, nors iš pavadinimo to ir nepasakysi. Vermuto (saldaus), gazuoto vandens (sodos) ir Campari kokteilio receptas. Skanaus!

   Duonos plutų alus

   Žiūrėti Receptą 0

   Ieškote recepto kaip namie pasigaminti alaus? Duonos plutų alus ganėtinai lengvai ir greitai pagaminamas alus, kuris neturėtų jūsų nuvilti.

    Kruvinoji Meri

    Žiūrėti Receptą 0

    Populiarus, lengvas ir tonizuojantis kokteilis. Sužinoję receptą, daugelis nustemba, kad tai ne vien degtinė ir pomidorų sultys.

     Šviežių vaisių kokteilis

     Žiūrėti Receptą 0

     Šis martinis šiandien yra labai populiarus. Tai vienas paties šviežiausio skonio kokteilių, kokius kada nors jums yra tekę sukurti. Jį pagaminti labai paprasta. Galite naudoti kokius tik norite šviežius vaisius. Vis dėlto labiausiai tinka ananasai ir braškės.

      Mėlynoji lagūna

      Žiūrėti Receptą 0

      Šio kokteilio receptą norėčiau pateikti šiame puslapyje vien dėl to, kad turėtumėte galimybę „papozuoti“ su mėlynos spalvos degtine.

       Pikantiškasis

       Žiūrėti Receptą 0

       Degtinė puikiai tinka ne tik „Margaritai“ ruošti. Šio gėrimo tinka pilti į bet kokius mišinius, nes jis itin „lankstus“ komponentas. Todėl aš nuolat susiginčiju su tais, kurie yra susidarę klaidingą nuomonę, esą degtinė – beskonis gėrimas. Keista, tačiau degtinės skonis man visuomet primena degtinę, kaip ir džinas visada būna džino skonio. Tačiau jeigu jūs tikit, […]

        Kanadietiškas kokteilis

        Žiūrėti Receptą 0

        Kanadietiškame kokteilyje nėra kanadietiško viskio. Tiesą sakant, kanadietiškas viskis panašus į merginą, kurios niekas nekviečia šokti. Visuomeniškai kokteilių gamintojai galbūt ir pamėgintų „pakviesti šį viskį šokiui“, tačiau jis per lengvas ir jo skonis paprastai tarsi „nuskęsta“.

         Burbono kokteilis

         Žiūrėti Receptą 0

         Klasikinis kokteilis sunkiai išverčiamu pavadinimu. Kilęs iš pietinės Jungtinių Amerikos Valstijų dalies ir pateikiamas specialiuose metaliniuose puodeliuose.

          Baltas rusiškasis

          Žiūrėti Receptą 0

          Jeigu išties tikite, jog degtinė neturi jokio skonio ir kad juoda ir balta – tai ne spalvos, verčiau jau negaiškite laiko nei su „Juodu rusiškuoju“, nei su šiuo kokteiliu.

           Volgos valtininkas

           Žiūrėti Receptą 0

           Šis kokteilis pavadintas ilgiausios Europos upės vardu. Didžiulė Volga (3,689 km) išteka iš Valdajaus aukštumų Vakarų Rusijoje ir įteka į Kaspijos jūrą, į pietus nuo Volgogrado uosto.

            Jūros brizas

            Žiūrėti Receptą 0

            Šis kokteilis išties tokio gero skonio, kad dar niekas nėra skundęsis. Saldus spanguolių sulčių skonis puikiai dera su aitriai rūgščiomis greipfrutų sultimis, kurių skonį paryškina degtinė. Šis kokteiliukas ypač tinka gurkšnoti saulėtą dieną pajūryje.