6 vasario, 2024

Receptai pagal žymą

Post by admin

Žemiau pateikti receptai kuriuose akcentuojama 'mišrainės'makaronų mišrainė su krabų lazdelėmis

  Makaronų mišrainė su krabų lazdelėmis

  Žiūrėti Receptą 0

  Tai greitai paruošiama ir labai gaivi krabų lazdelių mišrainė, kurią renkuosi, kai šaldytuvas pustuštis ir norisi skaniai, bet sočiai pavalgyti. Šiai mišrainei nereikės ruoštis iš anksto, jai paruošti užruksite labai mažai laiko, o ir artimieji liks patenkinti rezultatu! Ją taippat galite naudoti kaip užtepėlę ant prancūziško batono ar juodos duonos.

  Gaivi krabų lazdelių mišrainė

   Gaivi krabų lazdelių mišrainė

   Žiūrėti Receptą 0

   Tai greitai paruošiama ir labai gaivi krabų lazdelių mišrainė, kurią renkuosi, kai šaldytuvas pustuštis ir norisi skaniai, bet sočiai pavalgyti. Šiai mišrainei nereikės ruoštis iš anksto, jai paruošti užruksite labai mažai laiko, o ir artimieji liks patenkinti rezultatu! Mano patarimas gaminant šią mišrainę – visus ingridientus supjaustykite kuo smulkesniais kūbeliais, na o krabų lazdelės gali […]

    Burokėlių mišrainė žiemai

    Žiūrėti Receptą 0

    Burokėliai – labai maistinga, naudinga, sveika daržovė. Burokėlius galima skanauti ir valgyti ištisus metus, jei juos paruošiate žiemai. Tad siūlome Jums burokėlių mišrainės receptą. Iš šių burokėlių puikiai galima virti barščių sriubą ar gaminti šaltibarščius!

     Kiaušinių salotos

     Žiūrėti Receptą 5

     Taip taip, perskaitėte teisingai, tai ne mišrainė, o salotos su kiaušiniais. Pirmą kartą paragavus skonis priminė svogūno skonio bulvių traškučius, bet buvo ne tik labai skanu, bet ir sotu, ir sveika.