6 vasario, 2024

Receptai pagal žymą

Post by admin

Žemiau pateikti receptai kuriuose akcentuojama 'Makaronai'spageti su kukuliais

  Spageti su kukuliais

  Žiūrėti Receptą 0

  Manau tai visų laikų populiariausias ir žinomiausias receptas! Nors dažniausiai makaronų patiekalai asocijuojasi su Italija, bet tai yra Amerikiečių sukurtas patiekalas, kuris plačiai paplito pasaulyje. Kas kartą valgydama ši patiekalą nusistebiu – su malonu suvalgau pilną lekštę ir noriu dar! Idomu ar yra tokių kurie nemėgsta šio derinio?

   Sūrio makaronai

   Žiūrėti Receptą 0

   Daugelis mėgsta makaronus. Tai puikus garnyras prie pietų patiekalo. Dabar yra daugybė makaronų rūšių, tačiau neskubėkite šluoti parduotuvių lentynų, kai galite pasigaminti makaronus vos per kelias minutes namuose! Juk skaniausias maistas yra pagamintas su meile!

    Makaronai su dešrelėmis keptuvėje

    Žiūrėti Receptą 3

    Šis receptas greitai pagaminamas ir jam nereikia sunkiai įsigyjamų produktų. Tereikia vos kelių ingredientų ir šeimos pietūs paruošti! Jei ieškote lengvo ir skanaus patiekalo, kuris būtų paruoštas akimirksniu, šie kepti makaronai su pieniškomis dešrelėmis – kaip tik jums! Tai vienos keptuvės patiekalas, kuriam pagaminti tereikia vos kelių paprastų ingredientų – makaronų, pieniškų dešrelių,  aliejaus kepimui, […]

     Kreivabudės su makaronais

     Žiūrėti Receptą 0

     Iš miške augančių kreivabudžių išvesta įdomi nauja rūšis. Šie ant medžių augantys grybai turi daug baltymų ir vitamino B. Jų aromatas šiam makaronų patiekalui suteikia malonų prieskonį.

      Spagečiai su “Bottarga”

      Žiūrėti Receptą 0

      Šį patiekalą rasite, bene, kiekviename Favignanos restoranėlyje, o tuno ikrų visose tuno produktais prekiaujančiose parduotuvėlėse. Skonis maloniai sūrus, o patiekalas paprastas ir greitai pagaminamas.

       Lazanija iš Emilijos-Romanijos

       Žiūrėti Receptą 0

       Lazanija iš Emilijos-Romanijos – jeigu ieškote recepto kaip pasigaminti lazaniją namie, šis receptas bus kaip tik. Ši lazanija yra nuostabaus skonio.Lazanija iš Emilijos-Romanijos – jeigu ieškote recepto kaip pasigaminti lazaniją namie, šis receptas bus kaip tik. Ši lazanija yra nuostabaus skonio.

        Makaronų pudingas

        Žiūrėti Receptą 0

        Saldūs makaronų patiekalai patinka ne tik vaikams. Yra daug šio neįprasto skonio valgių receptų. Vienas paprastas desertas gaminamas iš makaronų, ypač plačių – jie dar šilti apibarstomi ruduoju cukrumi. Atskirame dubenėlyje prie jų patiekiamas kompotas – ir skanus patiekalas mažiems bei dideliems smaližiams paruoštas.

        kepti makaronai su vistiena

         Kepti makaronai su vištiena

         Žiūrėti Receptą 0

         Ieškote greitos ir lengvos vakarienės, kuri džiugina ne tik paprastumu bet ir skoniu? Šis makaronų su vištiena ant keptuvės receptas puikiai tinka kai neturite daug laiko, bet norite pavalgyti sočiau. Šiam receptui paruošti prireiks maždaug 30 minučių, iš jo paruošite 4 porcijas. Didžiąją laiko dalį užima makaronų virimas, kuris paprastai trunka apie 10-12 minučių. Likusią […]