6 vasario, 2024

Receptai pagal žymą

Post by admin

Žemiau pateikti receptai kuriuose akcentuojama 'Lietuviški patiekalai'chinkaliai su vištiena

  Chinkaliai su vištiena

  Žiūrėti Receptą 0

  Sekmadienio pietūs.. Nežinau kaip pavadinti šį patiekalą, gal kas sugalvos gražų pavadinimą. Lai būna plikytos tešlos ir vištienos faršo šulinėliai. Bet šeimyną nustebinau ir vyras prašė pakartojimo. Galima valgyti vienus su troškintomis daržovėmis, gal kam patinka su grietine, mes dar pasikepinome šoninės spirgučių su svogūniuku ir pagardinome ir kaip garnyrą prie jų atsidarėm žiemai vakuotų […]

  balandėliai be ryžių

   Balandėliai be ryžių

   Žiūrėti Receptą 0

   Balandėliai ir Norvegijoje balandėliai Na gerai, čia – kopūstų suktinukai! Kai juos gaminame, visada kviečiame ir kaimyną bei gerą draugą Øystein. Mano norvegams jau seniai prigijo mūsų dedamos morkos, kurių norvegiškame recepte nėra. Mano Žmogui pomidorai į padažą – nesusipratimas, o man reikia. Norvegai balandėlius patiekia su baltuoju padažu. Jį vyras šiandien pasigamino pats. Taip […]

   mielinės bandelės su vištiena

    Mielinės bandelės su vištiena

    Žiūrėti Receptą 0

    …mielinė tešla – pati paskutiniausia, su kuria aš gyvenime susidraugavau ir kuri man pakluso. Mama buvo gera profesionali konditerė, bet prasta mokytoja. Arba aš buvau prasta mokinė, nes iki šiol galiu įsisavinti tik tuos dalykus, kuriuos iki smulkmenų suprantu ir galiu viską paaiškinti logine seka. Mama be žodžių tik parodydavo, prašoma padiktuodavo apytikslį receptą, nes […]

     Gardusis varškės apkepas

     Žiūrėti Receptą 5

     Ir kas gi nenorėtų paragauti itin kvapnaus, lengvo ir puraus lyg debesėlio varškės apkepo? Po ilgų ieškojimų ir bandymų iškepti labai skanų ir minkštą varškės apkepą galima drąsiai pasakyti: šitas receptas PATS GERIAUSIAS!!! Pagaminti paprasta ir nėra labai brangu, o iš orkaitės sklindantis malonus apkepo kvapas iš karto išduoda, kad bus labai labai gardu! Pamėginkite […]

      Pomidorų tulpytės

      Žiūrėti Receptą 0

      Ryški raudona daržovė, o dar kartais vadinama ir uoga – tai pomidoras. Labai skanus ir sveikas pasirinkimas kaip garnyras prie pietų stalo, salotų ingredientas. Na, o šiame recepte pomidoras panaudotas labai išvaizdžiam, gražiam ir taip pat labai skaniam užkandžiui – tulpėms iš pomidorų!

       Cepelinai kitaip

       Žiūrėti Receptą 0

       Kitoks cepelinų receptas. Paprastesnis ir greičiau pagaminamas variantas. Jums reikės tik virtų bulvių, varškės ir krakmolo. Ypač skanūs šie cepelinai su sviestiniu padažu.

        Kepta duona su kiaušinių įdaru

        Žiūrėti Receptą 0

        Turbūt dauguma žino paprasta ir seną česnakinės duonos sumuštinukų receptą. Tad siūlome Jums pasigaminti originalesnį, įdomesnį ir kiek neįprastesnį variantą, kuris skoniu gerokai pralenks keptą duoną, o sumuštinukai dings iš lėkštės akimirksniu!

         Karališki balandėliai

         Žiūrėti Receptą 0

         Tai yra kitoks balandėlių receptas. Tai kiaulienos faršo kotletukai su kopūstais viduje. Ypač puikiai tinka patiekti su bulvių koše ar makaronais taip pat galima patiekti ir su mėgiamu padažu.

          Naminis varškės sūris

          Žiūrėti Receptą 0

          Varškė – neatskiriamas lietuvių tautos produktas. Varškė ne tik sveika, bet ir skanu, joje gausu kalcio ir kitų maistingųjų medžiagų. Senoliai jau seniai išmoko varškę panaudoti įvairiose patiekaluose. O mes siūlome Jums pasigaminti, šviežią, skanų ir naminį varškės sūrį.

           Tiršta kopūstienė su kumpiu

           Žiūrėti Receptą 0

           Kopūstienė valgoma su kaimišku ragaišiu, virtas rūkytas kumpis – su krienais. Kūčių vakarienei tinka šaltanosiai – virtiniai su mėlynėmis. Patarimas: Nesūdykite sultinio neįsitikinę, kad druskos trūksta – paprastai sūrumo užtenka nuo verdamo rūkyto kumpio.

            Bulvių apkepas su vištiena

            Žiūrėti Receptą 0

            Šis traškus vištienos bulvių apkepas yra paprastas ir nesudėtingas patiekalas, kuriame pikantiška vištienos faršas ir plonai supjaustytos bulvės suteikia malonų traškumą. Minimalus pasiruošimo laikas ir paprasti ingredientai – tai receptas, pagal kurį galima skaniai ir sočiai pavalgyti tiesiai iš orkaitės. Puikiai tinka įtemptomis dienomis, kai trokštate paguodos be rūpesčių.