6 vasario, 2024

Receptai pagal žymą

Post by admin

Žemiau pateikti receptai kuriuose akcentuojama 'Salotos'paprastos morkų kopūstų salotos su majonezu

  Paprastos morkų ir kopūstų salotos su majonezu

  Žiūrėti Receptą 0

  Šios lengvai pagaminamos morkų ir kopūstų salotos su majonezu yra puikus garnyras, kuriame susmulkintų morkų ir kopūstų traškumas derinamas su kreminiu ir aštriu majonezo padažu.  Šios paprastos salotos patiks tiek per iškylą, tiek kepant ant grotelių, tiek kaip gaivus garnyras prie savaitės vakarienės. Mėgaukitės ryškiomis spalvomis ir gaiviu šio greito ir skanaus recepto skoniu!

  paprastos salotos su mocarela

   Paprastos salotos su mocarela

   Žiūrėti Receptą 0

   Paprastos ir lengvos salotos, kuriomis galėtumėte mėgautis karštą vasaros dieną. Turėdami vos kelis šviežius ingredientus ir keletą pagrindinių prieskonių, galite sukurti aromatingą ir lengvą patiekalą, puikiai tinkantį pietums ar priešpiečiams. Jeigu norisi tiesiog sveiko užkandžio, šios pomidorų mocarelos salotos tikrai tiks.

    Miežinių kruopų ir pupelių salotos

    Žiūrėti Receptą 0

    Laaaabai maistingos, daug energijos suteikiančios, sveikuoliškos, šviežios, pilnos vitaminų, naudingos mūsų organizmui ir labai labai skanios salotos, kurias tikrai verta pasigaminti! Paprasti, nebrangūs ir kiekvienoje parduotuvėje surandami ingredientai ir Jūsų daržo gėrybės padės Jums sukurti nuostabų skonį 🙂

     Arbūzo ir uogų salotos

     Žiūrėti Receptą 0

     Vasara kaitina orą… 😀 Ir… Tuomet norisi kažko labai lengvo, šviežaus, gaivinančio, sultingo ir skanaus. Tam puikiai tinka uogų salotos! Spalvingos, itin vasariškos, kvepiančios, sultingos ir puikiai atvėsinančios bei super paprastai, greitai pagaminamos!

      Kiaušinių salotos

      Žiūrėti Receptą 5

      Taip taip, perskaitėte teisingai, tai ne mišrainė, o salotos su kiaušiniais. Pirmą kartą paragavus skonis priminė svogūno skonio bulvių traškučius, bet buvo ne tik labai skanu, bet ir sotu, ir sveika.

       Salotos su mandarinais

       Žiūrėti Receptą 0

       Mandarinai, mandarinai… Ir kam jie neprimena Kalėdų? Valgome juos vos nuluptus, tačiau šiuos labai skanius vaisius galima panaudoti ir kitaip. Išmėginkite salotas su mandarinais!