6 vasario, 2024

Receptai pagal žymą

Post by admin

Žemiau pateikti receptai kuriuose akcentuojama 'Paukštienos patiekalai'antis kalėdoms

  Antis Kalėdoms

  Žiūrėti Receptą 0

  Ačiū, mielieji, už bendrystę! Ačiū, kad esate kartu, kad skaitote ir domitės Kaip gi Kalėdos be anties? Man – niekaip Šį kartą mes ją gaminome kitaip, nei įprasta. Daniškos virtuvės įkvėpti, pirmą kartą gaminome karamelizuotas bulves, kurias danai valgo su antiena. Buvo labai įdomu, koks bus skonis ir žinote ką? Jis mane sužavėjo! Tobulai tinka […]

   Vištienos maltinukai

   Žiūrėti Receptą 0

   Vištiena – tikras baltymų šaltinis, o baltymai neatsiejama sportininkų ir kiekvieno žmogaus gyvenimo ir dienos raciono dalis. Siūlome išbandyti šiuos vištienos maltinukus, kurių skonis tikrai puikus.

    Troškinys su vištiena

    Žiūrėti Receptą 0

    Atėjus šiltajam metų laikui ir gražiems bei saulėtiems orams norisi kažko lengvo, greito, sveiko ir skanaus. Šis troškinys puikus sveikas pasirinkimas pietų ar vakarienės stalui.

     Vištienos krūtinėlė su pievagrybių padažu

     Žiūrėti Receptą 0

     Mėgstate patiekalus iš vištienos? Vištienos krūtinėlė su pievagrybių padažu yra nuostabaus skonio patiekalas, kuris tikrai patiks visai jūsų šeimai.   Skanu su bulvių koše ar su ryžiais (pagal tai ką labiausiai mėgstate Jūs ar žmonės, kurie valgys Jūsų pagamintą patiekalą).

      Antis su vyšnių padažu

      Žiūrėti Receptą 0

      Tai tikrai ne kasdienė vakarienė, tačiau juk kartais jaučiamės nusipelnę ir tokių. Šis padažas tinka ne tik su antiena. Keptas vištos ar kiaulienos šmotelis tikrai neįsižeistų aplietas tokiu padažu.