6 vasario, 2024

Receptai pagal žymą

Post by admin

Žemiau pateikti receptai kuriuose akcentuojama 'Sriubos'chinkaliai su vištiena

  Chinkaliai su vištiena

  Žiūrėti Receptą 0

  Sekmadienio pietūs.. Nežinau kaip pavadinti šį patiekalą, gal kas sugalvos gražų pavadinimą. Lai būna plikytos tešlos ir vištienos faršo šulinėliai. Bet šeimyną nustebinau ir vyras prašė pakartojimo. Galima valgyti vienus su troškintomis daržovėmis, gal kam patinka su grietine, mes dar pasikepinome šoninės spirgučių su svogūniuku ir pagardinome ir kaip garnyrą prie jų atsidarėm žiemai vakuotų […]

   Morkų sriuba

   Žiūrėti Receptą 0

   Ryški ir oranžinė, kvapni ir maistinga – štai tokia ši morkų sriubytė. Jeigu pabodo tradicinės sriubos, tuomet išbandykite šią, itin skanią, labai lengvai ir greitai pagaminamą morkų sriubą. Puikiai tiks visavalgiams, veganams ir vegetarams!

    Žirnių sriuba

    Žiūrėti Receptą 0

    Vasara- daržovių metas! Tai ir išnaudokime šias šviežias, maistingas, pilnas vitaminų ir mineralų gamtos gėrybes! Jeigu jau išbandėte salotas ir garnyrus iš daržovių, tuomet pasigaminkite švelnią, žalią, kvapnią ir labai skanią žirnių sriubą!

     Dilgėlių sriuba

     Žiūrėti Receptą 0

     Daugelis iš mūsų esame nepatenkinti soduose ir daržuose priaugusiomis dilgėlėmis, tačiau neskubėkite jų naikinti! Ar galėjote pagalvoti, kad iš šių stebuklingų piktžolių galima pasigaminti labai daug maistingų patiekalų? Vienas tokių yra dilgėlių sriuba, kurioje gausu vitaminų C, E, K, B ir kitų maistingų medžiagų. Pasigaminkite šią ryškią žalią sriuba ir džiaukitės puikia savijauta 🙂

      Trinta moliūgų sriuba

      Žiūrėti Receptą 3

      Ši trinta moliūgų sriuba yra puikaus skonio. Ji puikiai tiks sveikai besimaitinantiems, vegetarams ir visavalgiams. Soti, maistinga ir greitai paruošiama sriuba gali tapti viena Jūsų mėgiamiausių. (Man ji jau tapo viena skaniausių 🙂 )

       Kalafiorų sriuba

       Žiūrėti Receptą 0

       Atėjus šaltiems orams taip ir norisi kažko šilto, lengvo ir pagaminto namuose. Siūlome pasigaminti kvapnią ir puikaus skonio kalafiorų sriubą.

        Tiršta kopūstienė su kumpiu

        Žiūrėti Receptą 0

        Kopūstienė valgoma su kaimišku ragaišiu, virtas rūkytas kumpis – su krienais. Kūčių vakarienei tinka šaltanosiai – virtiniai su mėlynėmis. Patarimas: Nesūdykite sultinio neįsitikinę, kad druskos trūksta – paprastai sūrumo užtenka nuo verdamo rūkyto kumpio.

         Daržovių sriuba

         Žiūrėti Receptą 0

         Kai spintelėje slapstosi kelios morkos, bulvės ir liūdi paskutiniai moliūgo ar cukinijos galiukai, o šaldytuve besibaigiantis grietinėlės indelis – verdam sriubą!

          Perlinių kruopų sriuba su agurkais

          Žiūrėti Receptą 0

          Perlinės kruopos – kruopos iš nulukštentų nesmulkintų šlifuotų miežių grūdų. Šią grūdinę kultūrą vertino senovės graikai, romėnai, žydai ir kitos tautos. Perlines kruopas skanu naudoti sriubose, guliašuose, nes jos ne tik suteikia patiekalams aromato, bet ir sutirština juos. Be to, tai puiki alternatyva ryžiams, bulvėms ar makaronams.