6 vasario, 2024

Receptai pagal žymą

Post by admin

Žemiau pateikti receptai kuriuose akcentuojama 'Žuvies patiekalai'  Įdaryta lašišos filė

  Žiūrėti Receptą 1

  Žuvis ne tik labai sveikas, bet ir skanus patiekalas. jeigu mėgstate lašišą, tuomet siūlome išmėginti ir pasigaminti ją kiek kitaip – išsikepti orkaitėje su švelniu, pasakiško skonio įdaru. Mmmm… Minkšta, orkaitėje kepta žuvytė su švelniu įdaru…

   Silkė su morkomis

   Žiūrėti Receptą 0

   Tai dar vienas greitai pagaminamas, vos kelių ingredientų ir minučių reikalaujantis patiekalas iš silkės, kuris puikiai tiks ant Jūsų šventinio stalo 🙂

    Silkių sušiai

    Žiūrėti Receptą 0

    Visų švenčių stalas, o ypač Kūčių, neįsivaizduojamas be žuvies. Viena populiariausių ir dažniausiai gaminama yra silkė. Siūlome savo šventinį stalą paįvairinti šventiniais silkių sušiais.

     Žuvų piršteliai

     Žiūrėti Receptą 0

     Tikriausiai pagalvojote apie šaldytus žuvų pirštelius, kurios galima įsigyti parduotuvėse. Ne! Tai daug kartų skaniau, pagaminta pačių ir namuose! Tai naminiai žuvų piršteliai, kurie patiks ir dideliems ir mažiems.

      Lašišos kotletukai

      Žiūrėti Receptą 0

      Metas užkrimsti žuvies! 🙂 Greitai ir lengvai pagaminami lašišos kotletukai patiks visiems žuvies mėgėjams. Tai puiki idėja skaniems ir maistingiems pietums, o tereikia vos tik 3 ingridientų! Labai tinka su ryžiais arba bulvėmis.

       Tilapijų file su chia sėklų plutele

       Žiūrėti Receptą 0

       Šis receptas puikiai tinka sportuojantiems, besirūpinantiems savo sveikata ir kūno grožiu. Šiame patiekale gausu daugybę organizmui būtinų medžiagų: gausu įvairių vitaminų, baltymų, mineralinių medžiagų, skaidulų. Žuvis yra puikus pasirinkimas ne tik pietums, bet ir vakarienei, pasigaminkite tilapijų file su sveikomis ir itin maistingomis chia sėklomis.

        Marinuota skumbrė

        Žiūrėti Receptą 0

        Skumbrė – paplitusi Atlanto vandenyne. Riebesnė pagaunama šiaurinėje dalyje. Šią žuvį geriausiai žinome rūkytą (šalto ir karto rūkymo), nes tokią rasime kiekvienoje parduotuvėje. Atlanto skumbrės užauga iki 60 centimetrų ilgio. Skumbrės mėsa daugiausia yra raudonai ruda, stipraus malonaus skonio ir kvapo. Joje yra daug vitamino B12 ir beveik dvigubai daugiau, nei lašišos mėsoje, omega-3 riebiųjų […]

         Karpis šampane

         Žiūrėti Receptą 0

         Žmonės labai seniai suprato, kad žuvis yra vienas vertingiausių maisto produktų. O Kūčių ir Kalėdų dienomis – ji tiesiog nepakeičiama.