6 vasario, 2024

Receptai pagal žymą

Post by admin

Žemiau pateikti receptai kuriuose akcentuojama 'Bulvių patiekalai'  Naminiai bulvių traškučiai

  Žiūrėti Receptą 0

  Parduotuvių vitrinos nukrautos įvairiausių skonio bulvių traškučiais ir daugelis žmonių juos mėgsta dėl intensyvaus skonio. O mes siūlome kitokį variantą – daug sveikesnius, vos per kelias minutes pagaminamus bulvių traškučius, kuriems reikės vos kelių ingredientų!

  bulvių gratinas

   Bulvių gratinas (pagal Paul Bocuse)

   Žiūrėti Receptą 0

   Sninga, lyja, vėl sninga.. Ir taip iki gero pusmetrio sniego. Kas sakė, kad žiemą (nors dar tik ruduo) nėra ką veikti? Eiti šiupeliuoti! Prisišiupeliavom, o kaimynas nukasė traktorium kone 100m parkavimo kiemą O jau tada reikia šildančio, jaukaus ir skanaus maisto.. Šios dienos karalius – bulvių gratinas. Jo receptų yra daug ir visokių: ilgiau, trumpiau […]

    Bulvių spurgytės su sūriu

    Žiūrėti Receptą 0

    Sukate galvą, ką paruošti užkandžių stalui? O gal jau kasdienės užkandėlės atsibodo? Galbūt norisi kažko naujo ir dar neišbandyti? Galbūt Jums į pagalbą atbėgs šis receptas. Labai greitai pagaminamos, traškios, skanios, minkštos spurgytės iš virtų bulvių ir išsilydžiusio sūrio Jums patiks!

     Naminiai bulvių traškučiai

     Žiūrėti Receptą 0

     Ir kokių tik nebūna traškučių parduotuvėse! Išvaizdūs, spalvoti pakeliai slepia ne itin naudingus sveikatai užkandžius, kuriuose naudojami įvairūs maisto priedai ir visoks kitoks velnias visiškai žmogui nenaudingas. Mes siūlome pasigaminti tokius pat skanius, tačiau natūralius ir namų sąlygomis pagamintus tikrus bulvių traškučius! Užtruksite vos keletą minučių.

      Vafliniai bulviniai blynai

      Žiūrėti Receptą 0

      Bulviniai blynai – tikras lietuviškas patiekalas. Jei Jums nusibodo tradicinis jų receptas ir norisi kažko naujo, pabandykite pasigaminti sveikesnius bulvinius blynus vaflių pavidalu! Skamba neįtikėtinai? Šių bulvinių vaflių skonis taip pat nepaprastai gardus!

       Bulviniai kukuliai

       Žiūrėti Receptą 0

       Tikras lietuvis savo namuose visada turės bulvių, o kad tradiciniai patiekalai iš jų nepabostų, siūlome naujovišką ir labai skanų bulvinių kukulių receptą.

        Studentiškas kugelis

        Žiūrėti Receptą 0

        Lietuvis ir bulvės yra itin susiję dalykai. Nesvarbu ar žiema ar vasara, lietuviai bulvių turi visada! Šis receptas puikiai tiks ne tik sotiems šeimyniniams pietums, bet ir studento stalui, kadangi šis kugelis keptuvėje yra itin lengvai ir greitai pagaminamas, o reikia tiek nedaug ingridientų!

         “Šimo” blynai

         Žiūrėti Receptą 0

         “Šimo” blynai tai patiekalas skirtas blynų ir lietinių mėgėjams. Šis patiekalas greitai ir lengvai pagaminamas. Jis tikrai patiks visai jūsų šeimai.

          Purūs blynai

          Žiūrėti Receptą 0

          Purūs blynai tai patiekalas blynų ir lietinių mėgėjams. Šis patiekalas yra greitai ir lengvai paruošiamas. Jis tikrai patiks visai jūsų šeimai.

           Prašmatnūs blynai

           Žiūrėti Receptą 0

           Prašmatnūs blynai tai patiekalas skirtas blynų ir bulvių mėgėjams. Šis receptas yra įdomus, o patiekalas gaunasi labai skanus. Be to jis greit pagaminamas.