6 vasario, 2024

Receptai pagal žymą

Post by admin

Žemiau pateikti receptai kuriuose akcentuojama 'Miltiniai patiekalai'plikyti pyragaičiai su pikantiškos mišrainės įdaru

  Plikyti pyragaičiai su pikantiškos mišrainės įdaru

  Žiūrėti Receptą 0

  4 Advento kalendoriaus langelyje slepėsi šis nuostabus užkandis, kuris nuo švenčių stalo dingsta pirmas! Šie plikyti pyragaičiai su pikantiškos mišrainės įdaru tikrai nustebins ir sužavės skoniu jūsų svečius! Drąsiai galite ekspermentuoti su įdarais, įdaryti galima su rūkytos žuvies užtepėle, humusu ir daržovėmis ir t.t. šį kartą pasirinkau įdaryti pikantiška mišraine (krabų lazdelių mišrainė), nes jos […]

  mielinės bandelės su vištiena

   Mielinės bandelės su vištiena

   Žiūrėti Receptą 0

   …mielinė tešla – pati paskutiniausia, su kuria aš gyvenime susidraugavau ir kuri man pakluso. Mama buvo gera profesionali konditerė, bet prasta mokytoja. Arba aš buvau prasta mokinė, nes iki šiol galiu įsisavinti tik tuos dalykus, kuriuos iki smulkmenų suprantu ir galiu viską paaiškinti logine seka. Mama be žodžių tik parodydavo, prašoma padiktuodavo apytikslį receptą, nes […]

    Crepe blyneliai

    Žiūrėti Receptą 0

    Tai tradicinis Prancūzijos receptas. Purūs ir itin skanūs crepe blyneliai yra gavę pasaulinio deserto titulą. Išbandykite ir pasigaminkite šiuos blynelius ir Jūs. Beje, jie puikiai tinka valgant vienus taip pat su įvairiomis uogienėmis, ar su bananų ar riešutų sviesto įdaru. Fantazijai ribų nėra!

     Plikyti blynai

     Žiūrėti Receptą 0

     Plikyti blynai tai idealus patiekalas blynų ir lietinių mėgėjams. Šis receptas yra lengvai ir greitai paruošiamas, jis tikrai patiks visai jūsų šeimai.

      Purūs blynai

      Žiūrėti Receptą 0

      Purūs blynai tai patiekalas blynų ir lietinių mėgėjams. Šis patiekalas yra greitai ir lengvai paruošiamas. Jis tikrai patiks visai jūsų šeimai.

       Prašmatnūs blynai

       Žiūrėti Receptą 0

       Prašmatnūs blynai tai patiekalas skirtas blynų ir bulvių mėgėjams. Šis receptas yra įdomus, o patiekalas gaunasi labai skanus. Be to jis greit pagaminamas.

        Kreivabudės su makaronais

        Žiūrėti Receptą 0

        Iš miške augančių kreivabudžių išvesta įdomi nauja rūšis. Šie ant medžių augantys grybai turi daug baltymų ir vitamino B. Jų aromatas šiam makaronų patiekalui suteikia malonų prieskonį.

         Spagečiai su “Bottarga”

         Žiūrėti Receptą 0

         Šį patiekalą rasite, bene, kiekviename Favignanos restoranėlyje, o tuno ikrų visose tuno produktais prekiaujančiose parduotuvėlėse. Skonis maloniai sūrus, o patiekalas paprastas ir greitai pagaminamas.

          Lazanija iš Emilijos-Romanijos

          Žiūrėti Receptą 0

          Lazanija iš Emilijos-Romanijos – jeigu ieškote recepto kaip pasigaminti lazaniją namie, šis receptas bus kaip tik. Ši lazanija yra nuostabaus skonio.Lazanija iš Emilijos-Romanijos – jeigu ieškote recepto kaip pasigaminti lazaniją namie, šis receptas bus kaip tik. Ši lazanija yra nuostabaus skonio.

           Virtinukai su mėsos įdaru

           Žiūrėti Receptą 0

           Italų išradingumui gaminant įvairiausių formų makaronus ir įdarytus virtinukus, regis, nėra ribų. Savo kūrinius jie pavadina šmaikščiais pavadinimais: “Cappelletti” – tai mažos skrybėlaitės, ir jeigu virtinukus kruopščiai išlankstysite, tikrai bus į jas panašūs. Aštraus kartoko skonio šalavijai puikiai tinka prie mėsos patiekalų. Be to, jie labai sveiki, nes turi rūgimo rūgšties ir eterinių aliejų. Sakoma, […]

            Makaronų pudingas

            Žiūrėti Receptą 0

            Saldūs makaronų patiekalai patinka ne tik vaikams. Yra daug šio neįprasto skonio valgių receptų. Vienas paprastas desertas gaminamas iš makaronų, ypač plačių – jie dar šilti apibarstomi ruduoju cukrumi. Atskirame dubenėlyje prie jų patiekiamas kompotas – ir skanus patiekalas mažiems bei dideliems smaližiams paruoštas.