Skumbrės suktinukai

Spausdinti

Įvertinimas išsaugotas
Įvertinimas

Aprašymas

Aprašymo nėra.

Ingridientai

3 skumbrių
2 morkų
3 kiaušinių
30 g maistinio želatinos
marinuotų agurkėlių
žirnelių
krapų
petražolių
pipirų
druskos
* Paspauskite ant ingrediento kad jį pasirinkti
ADSENCE HERE

Gaminimo eiga

1
Išvalome skumbres, pilvelio neperpjaudami, gerai išplauname, aštriu peiliuku perpjauname išilgai nugaros, išimame stuburinį kaulą, išrenkame atitrūkusias ašakas, nupjauname pelekus ir uodegas. Pabarstome pipirų druskos, truputį pasmulkintų krapų su petražole ir užpilame šaukštus agurkėlių marinato. Paliekame nokimui.
2
Išverdame morkas ir kiaušinius. Morkas ir kiaušinius sutarkuojame stambia tarka. Agurkėlius supjaustome išilgai šiaudeliais. Žuvies filė dedame odele ant stalo, barstome želatinos grūdeliais ir ant viršaus sudedame morkas, kiaušinius, agurkėlius, žirnelius, krapus ir petražoles. Susukame ir persmeigiame smeigtuku, kad neišsiskleistų.
3
Vyniotinį suvyniojame į maistinę plėvelę ir dedame į verdantį pasūdytą vandenį minučių. Įkaitiname orkaitę iki , išgriebiame skumbrę iš puodo ir dedame į kepimo skardą, šauname į orkaitę min. Išimame skumbrę paslegiame ir paliekame vėsti. Kai atvės, pjaustome riekutėmis ir teikiame į stalą su bulvių koše ir naminėmis daržovėmis, pašlakstydami aštriu, rūgščiu padažu. Skanaus.